One Step FSH moters vaisingumo / menopauzės testas, N1 (juostelė)

Šie testai yra skirti namų sąlygomis nustatyti FSH hormonų lygį šlapimo mėginyje. Didelė šio hormono koncentracija (>25 mIU/ml) parodo tai, kad jūsų organizmas yra menopauzės procese.
Testas yra juostelės pavidale.

Testų jautrumas – 25 mIU.

Smulkiau

MVT-ONE-STR
Nauja prekė

2,59 €

- +

 
Apie prekę

Menopauzės testų naudojimosi instrukcija

Menopauzės testas moterims (FSH)

Juostelė šlapimui testuoti

Moters vaisingumas ima mažėti sulaukus 30-ies metų. Didelę įtaką tam turi FSH hormonas, kurio koncentracijos padidėjimas lemia vaisingumo sumažėjimą. FSH hormonas nulemia kiaušidžių vystymąsi ir padeda išlaikyti vaisingumą.

Šis testas yra naudingas esant nereguliariam mėnesinių ciklui arba vyresnėms nei 30-ies metų amžiaus moterims.

Menopauzės testas aptinka FSH hormoną šlapime, kai jo koncentracija viršija 25 mIU/mL.

Naudojimosi instrukcija

Atidžiai perskaitykite instrukciją ir laikykitės nurodymų!

  1. Teisingai parinkite dieną testui atlikti. Pirmąjį testą atlikite trečiąją mėnesinių ciklo dieną. Antrasis testas turi būti atliktas praėjus 7 dienoms po pirmojo, o trečiasis – dar po 7 dienų.Teisingai parinkite dieną testui atlikti. Pirmąjį testą atlikite trečiąją mėnesinių ciklo dieną. Antrasis testas turi būti atliktas praėjus 7 dienoms po pirmojo, o trečiasis – dar po 7 dienų.
  2. Šlapimo mėginiui naudokite sausą ir švarų indelį.
  3. Kai esate pasiruošusi atlikti testą, atplėškite apsauginę pakuotę išlgai, pradedant nuo karpyto krašto ir išimkite testo juostelę.
  4. Rodyklėmis žemyn nukreiptą testo juostelės dalį įmerkite į indą su šlapimo mėginiu 3 sekundes. Nesušlapinkite juostelės virš MAX žymos! Ištraukite testo juostelę iš šlapimo mėginio ir padėkite ant lygaus ir drėgmės neįgeriančio paviršiaus.
  5. Palaukite kol išryškės spalvotos linijos. Priklausomai nuo FSH hormono kiekio šlapime - teigiamas rezultatas gali būti pastebimas jau po 30 sekundžių, tačiau tam, kad tikrai galima būtų patvirtinti neigiamą rezultatą, būtina palaukti kol pilnai įvyks reakcija, t.y. apie 10 min. Tačiau jokiu būdu nevertinkite rezultatų po 30 min.

Teisingai įvertinkite testo rezultatus

Teigiamas: jei išryškėja 2 spalvotos vienodo intensyvumo linijos (kontrolinėje ‘C’ ir testo ‘T’ dalyje) arba jei linija testo ‘T’ dalyje tamsesnė už liniją kontrolinėje ‘C’ dalyje. FSH koncentracija šlapimo mėginyje yra lygi arba didesnė nei 25mIU/ml. Jeigu testo rezultatas yra teigiamas, kad patvirtintumėte rezultatą, testą turėtumėte pakartoti po vienos savaitės. FSH hormono koncentracija gali neilgam padidėti normalaus ciklo metu, tačiau ilgą laiką padidėjusi FSH hormono koncentracija gali reikšti, kad yra vaisingumo problemų arba organizmas ruošiasi menopauzei. Jeigu antruoju ir trečiuoju bandymais testo rezultatai buvo teigiami, rekomenduojama kreiptis į gydytoją.

Teigiami testų rezultatai reiškia, kad FSH hormono koncentracija yra didelė, o tai yra priešmenopauzinio laikotarpio indikatorius. Jeigu kartu su teigiamais testų rezultatais pastebite kitus simptomus: nereguliarų mėnesinių ciklą, užplūstančias karščio bangas, nuotaikų kaitą, nemigą ir nuovargį, būtinai apsilankykite pas savo gydytoją.

Neigiamas: jei išryškėja tik 1 spalvota linija (tik kontrolinėje ‘C’ dalyje) arba jei linija testo ‘T’ dalyje šviesesnė už juostelę kontrolinėje ‘C’ dalyje. FSH koncentracija šlapimo mėginyje yra mažesnė nei 25mIU/ml. Neigiamas rezultatas reiškia, kad FSH hormono koncentracija yra nepakilusi. Net ir esant neigiamam rezultatui, jeigu mėnesinių ciklas nėra reguliarus ar pasireiškia kiti menopauzės simptomai, rekomenduojame apsilankyti pas gydytoją.

Negaliojantis: jei neišryškėja nei viena linija, pabandykite testą atlikti dar kartą naudodama naują menopauzės testo juostelę.

Pastabos:

Rytiniame šlapime yra didžiausia FSH hormono koncentracija, todėl jis yra tinkamiausias testui atlikti. Dienos metu paimti šlapimo mėginiai gali lemti neteisingus testo rezultatus. Testo atlikimo išvakarėse, po vidurnakčio negerkite daugiau nei įprastai skysčių, nes tai gali turėti įtakos testo rezultatui.

Laikymo sąlygos:

Testas turi būti saugomas kambario temperatūroje (4 to 30) sandarioje pakuotėje iki nurodytos galiojimo datos. Nelaikykite testo tiesioginiuose saulės spinduliuose, karštyje ar drėgmėje.

 

 
 

DĖMESIO

*Skirta tik in vitro diagnostikai

*Nenaudokite pasibaigusio galiojimo testo juostelių

*Testo juostelė nėra tinkama naudoti pakartotinai

 

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Nėra prekių

Bus nustatyta Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti