DĖMESIO!!!

Užsakymai, kuriuos pateiksite nuo 2021.09.13 iki 2021.09.30 bus pradėti vykdyti (t.y. siunčiamos užsakytos prekės, nepriklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo) ne anksčiau kaip 2021.10.01.
Jeigu Jūsų netenkina užsakymo vykdymo terminas, prašome neatlikti užsakymų aukščiau nurodytu laikotarpiu.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Bendros prekių siuntimo nuostatos

Prekės išsiunčiamos tą pačią arba per 1-2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

Esant atvejui, kai užsakytos prekės (-ių) neturime sandėlyje, www.babymakers.lt atsakingas asmuo per įmanomai greitą laiką (tą pačią darbo dieną arba kitą darbo dieną) susisiekia su klientu (www.babymakers.lt paskyroje nurodytu el.paštu arba telefonu) ir klientui nurodo kada prekė bus pristatyta. Klientui atsisakius laukti prekės iki nurodytos pristatymo datos, klientas privalo patvirtinti apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą el.paštu info@babymakers.lt, bei nurodyti sąskaitą ir sąskaitos gavėjo duomenis į kurią bus grąžinami pinigai. Pinigai už apmokėtą prekę grąžinami per 10 darbo dienų (imtinai) nuo kliento patvirtinimo elektroniniu paštu info@babymakers.lt apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą.

Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, pristatymo laikas gali būti 3 - 4 dienas ilgesnis.

Galimi pristatymo būdai Lietuvoje

AB "Lietuvos paštas" (registruota siunta) – užsakytas prekes išsiunčiame registruota siunta. Registracijos numerį rasite prisijungę prie savo vartotojo paskyros www.babymakers.lt.

Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 2–4 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių (pristatymo terminas yra apytikslis). Po prekių išsiuntimo Jūsų vartotojo paskyroje patalpinsime siuntinio registracijos numerį.
Šio tipo siuntimas kainuoja - €3,50.

Siunta „Iki pareikalavimo“. Jei pasirinkote šį siuntimo būdą, tuomet atsiimti užsakytas prekes turėsite pageidaujamame Lietuvos pašto skyriuje. Pasirinkite šį būdą, jei nenorite, kad siuntinys ar pranešimas dėl siuntinio būtų atneštas į namus (konfidencialiai).

Mes ant siuntinio vietoj jūsų adreso pažymėsime „Siunta iki pareikalavimo“. Tokiu atveju informacinio lapelio į namus iš pašto negausite, patys turėsite nuvykti į artimiausią pašto skyrių, pateikti asmens dokumentą bei siuntos sekimo numerį kurį, mums išsiuntus prekes, rasite savo vartotojo aplinkoje (prisijungę kaip vartotojas) į www.babymakers.lt. Taip pat prisijungę prie savo vartotojo paskyros per www.babymakers.lt internete galėsite sekti siuntos keliavimo būseną bei stebėti, kada jis pasieks Jūsų nurodytą pašto skyrių.

Šio tipo siuntimas kainuoja. Įprasta kaina - €3,50.

„LP Express24“ pristatymas į  paštomatą. Pasirinkus šį pristatymo būdą būsite informuoti SMS žinute, kuomet prekė pasieks pasirinktą terminalą. Joje rasite ir informaciją, kaip atsiimti siuntą.Pasirinkdami šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų mobilaus telefono numerį.

Prekės pristatomos per 1-3 dienas (pristatymo terminas yra apytikslis). Po prekių išsiuntimo Jūsų vartotojo paskyroje patalpinsime siuntinio registracijos numerį.
Šio tipo siuntimo kaina €4,50.
*Pasirinkus apmokėjimą LPexpress terminale prekių atsiėmimo metu (banko kortele) prie pristatymo kainos pridedamas apmokėjimo prekių atsiėmimo metu mokestis (COD). COD mokestis yra apskaičiuojmas ir pridedamas užsakymo metu, pagal formulę €2,75 + 5% užsakymo sumos, bet ne mažiau nei €3,00.
S V A R B U ! Pasirinkdami šį pristatymo būdą, užsakymo metu  turite nurodyti LPexpress 24 terminalo adresą, į kurį norite gauti prekes. Terminalo vietų sąrašą rasite, paspaudę čia.
LPexpress 24 pristatymas į namus – prekės pristatomos tiesiogiai į Jūsų namus, biurą ar kitu nurodytu adresu per 1–3 darbo dienas (pristatymo terminas yra apytikslis). Po prekių išsiuntimo Jūsų vartotojo paskyroje patalpinsime siuntinio registracijos numerį.

Kurjeris, prieš pristatydamas prekes, Jums paskambins ir suderins patogiausią laiką bei vietą.
(Pasirinkę šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų savo kontaktinį telefono numerį.)
Šio tipo siuntimo kaina €7,00.

*Pasirinkus apmokėjimą LPexpress terminale prekių atsiėmimo metu (banko kortele) prie pristatymo kainos pridedamas apmokėjimo prekių atsiėmimo metu mokestis (COD). COD mokestis yra apskaičiuojmas ir pridedamas užsakymo metu, pagal formulę €2,75 + 5% užsakymo sumos, bet ne mažiau nei €3,00.

Per autobusų stoties siuntų tarnybą – prekės yra pristatomos tą pačią dieną arba kitą dieną. Jums nereikės laukti atvykstančio autobuso, o tiesiog užsukti į autobusų stoties siuntų terminalą ir atsiimti savo siuntinį, kada Jums patogu.

Šio tipo siuntimas kainuoja €6,00.

Prekių siuntimas į kitas valstybes

AB "Lietuvos paštas" – pasirinkus siuntimą į kitas valstybes. Tarptautinio pirmenybinio siuntimo kaina oro paštu – €7,50.
Įprastai siuntimas užtrunka apie 3–6 darbo dienas į Europos Sąjungos šalis bei 8–15 darbo dienų į visas kitas valstybes nuo apmokėjimo dienos (pristatymo terminas yra apytikslis).

Jeigu nurodydami pristatymo adresą, pasirinksite kitą valstybę, o ne Lietuvą, Jums automatiškai bus pasiųlytas šis pristatymo būdas. Po prekių išsiuntimo Jūsų vartotojo paskyroje patalpinsime siuntinio registracijos numerį.

Konfidencialumas

Visi užsakymai siunčiami be www.babymakers.lt logotipo ar kitokių reklaminių etikečių/lipdukų ar lipnių juostų.

Ant siuntinio ranka užrašomi tik siuntėjo ir gavėjo kontaktiniai duomenys. Siuntėjas - privatus asmuo, todėl ir siuntinys atrodo kaip privatus, pašto darbuotojai/siuntų tarnybų darbuotojai/kurjeriai ar kiti žmonės nežino koks yra siuntinio turinys.


Nėra prekių

Bus nustatyta Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti