Dažniausiai užduodami klausimai

Kokiais būdais galima atsiskaityti?

Yra 2 apmokėjimo budai:

1. APMOKĖJIMAS BANKINIU PAVEDIMU.

Už prekes apmokama po užsakymo pateikimo. Sekant pirkinių krepšelio nurodymus ir patvirtinus užsakymą bus pateikti banko sąskaitos rekvizitai užsakymo apmokėjimui.

Užsakymas pradedamas vykdyti - tik pardavėjui gavus apmokėjimą.

2. APMOKĖJIMAS SIUNTOS ATSIĖMIMO (PREKIŲ PRISTATYMO) METU.

Šis apmokėjimo būdas galimas pasirinkus pristatymą LPexpress 24 pristatymas į paštomatą arba LPexpress 24 pristatymas į namus. Atsiimdami siuntą paštomate apmokėti užsakymą galėsite banko kortele. Siuntinį pristatant į namus kurjeriui atsiskaityti galėsite grynaisiais arba banko kortele.

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą prie pristatymo kainos pridedamas mokestis už apmokėjimą siuntos atsiėmimo metu. Mokestis apskaičiuojamas taip:  €2,75 + 5% nuo užsakymo sumos. Minimali šio mokesčio suma yra €3,00.

Šis mokestis taikomas, atsižvelgiant į tai, kad pristatymo paslaugas teikianti įmonė taip pat taiko mokesčius pardavėjui, t.y. babyMAKERS.lt už prekių apmokėjimą pristatymo metu.

Kilus neaiškumams, susisiekite el.paštu: info@babymakers.lt

-------------------

Ar www.babymakers.lt patikima internetinė parduotuvė?

Suprantama, kad internetinėje erdvėje yra įvairių rizikų - sumokate pinigus ir laukiate prekės, kuri vis taip ir neatkeliauja iki Jūsų. Klientai apie tai dažnai klausia. Visa tai suprantama, nes yra daug atsiliepimų apie kitas internetines parduotuves ir baimė tikrai išauga.

Noriu patikinti, kad www.babymakers.lt yra realiai egzistuojanti parduotuvė, kurią valdo fizinis asmuo užsiimantis individualia veikla pagal pažymą. Taigi už www.babymakers.lt gerą vardą tenka asmeninė atsakomybė.

Internetinė parduotuvė "www.babymakers.lt" dirba pagal Tomui Saročkai išduotą individualios veiklos vykdymo pažymą Nr. 611014, išduotą Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

Šiuos duomenis galite pasitikrinti ir VMI prie LR FM internetinėje svetainėje.

Kilus klausimams, susisiekite su mumis el.paštu: info@babymakers.lt

-------------------

Kokia minimali užsakymo suma?


Minimali prekių (neįskaičiuojant pristatymo) užsakymo suma - €5,00 (Penki eurai)

-------------------

Ar siuntimo mokestis priskaičiuojamas kiekvienai prekei?


Ne. Nepriklausomai nuo užsakyti prekių kiekio, mokamas fiksuotas pristatymo mokestis.

-------------------

Kokie yra rekvizitai pasirinkus apmokėjimo būdą Bankinis pavedimas ?


Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, rekvizitai apmokėjimui bus pateikti apsipirkimo eigoje, t.y. vykdant nurodymus pirkinių krepšelyje. Tačiau, jeigu per klaidą jie nebuvo pateikti ar jų neįsiminėte, prašome atlikti mokėjimus Bankiniu pavedimu į sąskaitą: 
LT423500010001205278 (Paysera.lt), Gavėjas - Tomas Saročka.

-------------------

Ar galima prekes atsiimti patiems?

Ne, esame tik internetinę prekybą vykdanti parduotuvė ir šiuo metu tokios paslaugos neteikiame.

-------------------

Ar siunčiate prekes į užsienį?


Taip. Prekės bus siunčiamos per AB "Lietuvos paštas" ir šios bendrovės partnerius užsienio valstybėse. Nepriklausomai nuo užsakytų prekių kiekio ir užsakymo sumos, pristatymo kaina už Lietuvos Respublikos ribų - €7,50.

-------------------

Kokie yra prekių pristatymo būdai ir kiek tai kainuoja?


AB "Lietuvos paštas" - €3,50

AB "Lietuvos paštas". Siunta "IKI PAREIKALAVIMO" - €3,50

LP Express24 pristatymas į paštomatą - €4,50

per Autobusų siuntų tarnybą (atsiėmimas autobusų stotyje) - €6,00

LPexpress 24 pristatymas į namus - €7,00

AB "Lietuvos paštas" (į užsienio valstybes) - €7,50

Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas čia

Pasirinkus apmokėjimą už užsakymą siuntos atsiėmimo (prekių pristatymo) metu (LPexpress 24) grynaisiais arba banko kortele prie pristatymo kainos pridedamas papildomas mokestis (€2,75 + 5% nuo užsakymo sumos, tačiau ne mažiau kaip €3,00).

-------------------

Kaip galiu sužinoti apie siuntos pristatymą?

Apie prekių išsiuntimą informuosime el.paštu, taip pat esant galimybei pateiksime ir siuntos registracijos numerį, pagal kurį siuntą galėsite sekti savo paskyroje. 

Jums reikia būti prisijungus prie savo paskyros internetinėje parduotuvėje www.babymakers.lt. Paspausti ant savo vartotojo vardo, kuris yra prisijungimo prie paskyros dalyje (viršutinėje svetainės dalyje, dešinėje pusėje).

Atidariusiame meniu "Mano paskyra" pasirinkite - Užsakymų istorija ir detalės. Išsirinkite Jus dominantį užsakymą ir paspauskite ant jo. Apačioje išsiskleis užsakymo būsena - kur ir rasite siuntos registracijos numerį ir paspaudus ant jo galėsite sekti savo siuntos judėjimą.

-------------------

Ar babyMAKERS.lt parduotuvėje užsakytas prekes siunčiate tik registruotu būdu?

Taip. Mūsų parduotuvėje užsakytos prekės siunčiamos tik registruotu būdu, t.y. visi siuntiniai turės registracijos numerius pagal kuriuos galėsite sekti siuntų judėjimą. Tikimės, kad tai garantuos sklandesnį prekių pristatymą Jums.


Nėra prekių

Bus nustatyta Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti