Vyrų vaisingumo testas One Step (2 testų pakuotė)

Vyrų vaisingumo  testas One Step yra greitas diagnostinis spermotozoidų koncentracijos spermoje tyrimas. Jį galite atlikti namų sąlygomis. Spermatozoidų skaičius yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis rodikliu vyrų vaisingumui. 

Pakuotėje yra 2 testų rinkinys skirtas dviems spermatozoidų koncentracijos spermoje tyrimams atlikti (pirminiam ir pakartotiniam).

Smulkiau

VVT-OS-2
Nauja prekė

25,99 €

- +

 
Apie prekę

One Step vyrų vaisingumui testas - greitas diagnostikos testas, kuris parodo spermatozoidų koncentracija spermoje - spermatozoidų skaičių viename mililitre. 

Spermatozoidų skaičius yra plačiai pripažįstamas kaip pagrindinis rodiklis vyrų vaisingumui, kuriuo remiantis galima įvertinti vyro galimybes planuojant nėštumą. Vyrų nevaisingumas sudaro beveik 30 procentų visų nevaisingumo atvejų. Pasaulinės sveikatos organizacijos patvirtinta vidutinė spermatozoidų koncentracijos norma - 15 mln spermatozoidų / 1 ml spermos. Jei ejakuliacijos metu spermatozoidų kiekis yra didesnis nei 15 milijonų spermatozoidų/ml, laikoma, kad vyras yra vaisingas.

One Step vyrų spermos tyrimą lengvai atliksite namuose ir sužinosite ar jūsų spermos koncentracija yra pakankama. Teigiamas rezultatas (daugiau nei 20 mln/1 ml) dar negarantuoja sėkmės planuojant nėštumą nes yra ir kitų, tiek vyro, tiek iš moters pusės, ne mažiau svarbių veiksnių turinčių tiesioginės įtakos pastojimui, pvz. nevykstanti ovuliacija, policistinės kiaušidės, nepakankamas kiaušintakių pralaidumas ir pan. Moterims rekomenduojame atlikti FSH testą, kuris parodo kiaušialąsčių kokybę,

One Step vaisingumo testą galite atlikti savo namuose be streso ir nepatogumo jausmo, jis leis sužinoti ir įvertinti ar reikia kreiptis pagalbos į vaisingumo specialistus.

 

Instrukcija

 Testo veikimo principas - kaip nustatomas per mažas spermatozoidų skaičius spermoje?

-       Testo rezultatą parodo spalvų intensyvumas testo kasetės mėginio šulinėlyje "A" ir kontroliniame langelyge "B".

-       Teigiamas rezultatas parodo, kad spermatozoidų skaičius spermoje yra pakankamas, daugiau kaip 20 mln/1 ml.

-       Neigiamas rezultatas parodo, kad spermatozoidų koncentracija yra per maža, todėl rekomenduotina konsultuotis su gydytoju arba pakartoti testą.

Testo naudojimo instrukcija: 

Svarbu, kad sėklos mėginys būtų paimamas ne anksčiau kaip 3-7 dienos po paskutinės ejakuliacijos. Tai užtikrins, kad spermos kiekis ir kokybė bus pike ir testo pagalba geriau bus galima nustatyti spermatozoidų koncentraciją spermoje.

  1. Masturbavimosi būdu paimkite spermos mėginėlį į jam skirtą indelį. Spermos mėginio nelieskite rankomis, nosinaitėmis ar kitais pašaliniais daiktais.
  2. Uždenkite indelį dangteliu ir sukamaisiais judesiais (bent 10 kartų) išmaišykite spermos mėginėlį.
  3. Palaikykite mėginėlį 15 minučių (bet ne ilgiau kaip 12 val.) ir prieš atlikdami testą dar kartą keletą kartų išmaišykite pasukdami.
  4. Padėkite testo kasetę ant lygaus paviršiaus. Pasiruoškite priemonę laikui matuoti. Pipetės pagalba paimkite spermos mėginėlio dalelę.
  5. 1 lašelį spermos įlašinkite į kasetės mėginio šulinėlį "A". Palaukite 1 minutę kol susigers.
  6. Įlašinkite 3 lašelius mėlyno reagento į tą patį mėginio šulinėlį "A". Palaukite 1-2 minutes kol susigers.
  7. Įlašinkite 2 lašelius skaidraus reagento į tą patį mėginio šulinėlį "A" ir palaukite dar 1-2 minutes kol susigers.
  8. Vaisingumo testo rezultatą vertinkite per 5-10 minučių, palygindami spalvos intensyvumą testo kasetės langeliuose. Nepakankamas apšvietimas, blogas matomumas gali apsunkinti rezultatų interpretavimą.

 Parsisiųsti spermos koncentracijos testo atlikimo eigos kortelę.

 

Vyrų vaisingumo testo rezultatai.

Teigiamas vaisingumo testas - toks pats arba stipresnis spalvos intensyvumas mėginio šulinėlyje "A" nei kontroliniame langelyje "B" parodo, kad spermatozoidų skaičius viename mililitre yra pakankamas arba viršija nustatytą ribą 20 mln / 1 ml.

Neigiamas vaisingumo testas - jei išryškėjusi spalva mėginio šulinėlyje "A"  yra šviesesnio atspalvio nei kontroliniame langelyje "B" - tai reiškia, kad spermatozoidų koncentracija spermoje yra mažesnė nei vidutiniška todėl rekomenduojama kreiptis į specialistus atlikti išsamią spermogramą.

Vaisingumo (spermos) tyrimas - testas namuose vyrų spermos kokybei nustatyti leidžia per 15 minučių sužinoti rezultatus. Tai paprasta, patogu ir greita.

Jeigu mėginio šulinėlio spalva yra labai blyški arba neįgija jokio intesnyvesnio atspalvio tai reiškia, kad spermotozoidų koncentracija spermoje gali būti mažesnė nei 5 mln / 1 ml arba lygi nuliui. Tai sunkios oligospermijos arba azoospermijos požymiai. Jeigu nesate tikri dėl tyrimo rezultatų arba jaučiate, kad tyrimą atlikote netiksliai kaip nurodyta - pakartokite One Step vyrų vaisingumo testo atlikimą. Svarbu, kad atliekant pakartotinį testą sėklos mėginys būtų paimamas 6 dienos po paskutinės ejakuliacijos. Nusifotografuokite pirmo ir pakartotinio testo rezultatas prie vienodo apšvietimo - taip galėsite lengviau atlikti tyrimo rezultatų vertinimą.

Vyrų nevaisingumo priežastys yra įvairios, gali būti įgimtos arba įgytos, pradedant nuo genetinių, sėklidžių augimo ir vystymosi sutrikimų, sėklinių/ejakuliacijos latakų nepralaidumas, spermos savybių pakitimo, lytinių organų arba lytiškai plintančios ligos.

Atminkite, sveikas gyvenimo būdas, žalingų įpročių neturėjimas, rūpinimasis savo seksualine sveikata, dažni lytiniai santykiai/ejakuliacija skatina spermatozoidų gaminimąsi, gerina spermos kokybę ir spermatozoidų judrumą.

NEGATYVUS REZULTATAS NEREIŠKIA, KAD PASTOJIMAS NEGALIMAS IR TAI NETURĖTŲ BŪTI RODIKLIS KONTRACEPCIJOS NAUDOJIMO ATSISAKYMUI, JEIGU JŪS NEPLANUOJATE KŪDIKIO.

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Nėra prekių

Bus nustatyta Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti