Skaitmeninis testas ovuliacijai nustatyti "Clearblue 20", N1

LH skaitmeninė ovuliacijos tyrimo testų pakuotė. Tai labai paprastai naudojama priemonė, galinti pagal šlapimą padėti nustatyti ovuliacijos laiką ir vaisingumo piką. Aiškiai suprantami tyrimo rezultatai. Pakuotėje yra 20 keičiamų testo antgalių ir skaitmeninis testo laikiklis.

Smulkiau

OVUD-CB-20
Nauja prekė

60,99 €

- +

 
Apie prekę

Ovuliacijos testų naudojimosi instrukcija

Naudojimas

Ovuliacijos testas skirtas žmogaus liuteinizuojančio hormono (hLH) greitam nustatymui šlapime. Testo rezultatai naudojami hormono bangos ir ovuliacijos diagnostikai.

Santrauka ir tyrimo apibūdinimas

Liuteinizuojantis hormonas (LH) yra glikoproteinas, gonadotropinis posmegeninės liaukos gaminamas hormonas. Tiesioginė jo funkcija yra subrendusio kiaušinėlio išleidimas iš kiaušidės. Smarkus LH lygio padidėjimas serume ir šlapime, vadinamas LH banga, yra ovuliacijos proceso pradžios indikacija. Šlapimo mėginiuose LH visuomet aptinkamas baziniame apie 20 mTV/ml lygyje. LH bangos metu hormono koncentracija padidėja 10-20 kartų. Pikas tęsiasi 1-2 dienas, LH lygis greitai krenta iki bazinio. Ovuliacija įvyksta per 20 – 44 valandas po šios bangos.

Norint tiksliai numatyti LH bangą bei ovuliaciją, būtina anksti mėnesinių pradžioje pradėti kasdien tikrinti LH koncentraciją. Tyrimas turi būti pradėtas maždaug 10 dieną po mėnesinių pradžios bei atliekamas kasdien, kartais net 10 dienų iš eilės.

Stabilumas ir laikymas

Testas laikomos uždarytose pakuotėse kambario temperatūroje iki 28°C iki galiojimo termino pabaigos.

Pastabos

 • Naudojamas tik diagnostikai.
 • Nenaudoti testo, pasibaigus jo galiojimo terminui.
 • Iki naudojimo testą laikyti uždarytame įpakavime.
 • Keičiamus testo antgalius naudoti tik po vieną kartą, t.y. naujam tyrimui uždėkite naują keičiamą testo antgalį.
 

Pasiruošimas tyrimui

 • Testą išpakuokite.
 • Prieš atliekant tyrimą, negerkite 2-3 valandas. Tai padidins hormonų koncentraciją šlapime.
 • Šlapimo mėginį surinkite į švarų indą. Kad tyrimas būtų teisingas, kiekvienam testui šlapimo mėginį imkite maždaug tuo pačiu paros metu.
 • Tiksliems rezultatams gauti tinkamiausi popietinio šlapimo mėginiai.
 • Atlikite testą tuoj po mėginio paėmimo. Jei negalite, tuomet šlapimo mėginį laikykite 4°C temperatūroje.

 

Kada pradėti tyrimą?

Nusistatykite savo menstruacinio ciklo trukmę (t.y., dienų skaičius nuo mėnesinių pirmos dienos iki sekančių mėnesinių pirmos dienos minus 1 diena). Tada pagal žemiau pateiktą lentelę nusistatykite, kada pradėti tirtis. Tyrimas atliekamas kasdien, kol nustatoma LH banga.

Jūsų ciklo trukmė Tyrimo pradžios diena
21 diena 5 diena
22 dienos 6 diena
23 dienos 7 diena
24 dienos 8 diena
25 dienos 9 diena
26 dienos 10 diena
27 dienos 11 diena
28 dienos 12 diena
29 dienos 13 diena
30 dienų 14 diena
31 diena 15 diena
32 dienos 16 diena
33 dienos 17 diena
34 dienos 18 diena
35 dienos 19 diena
36 dienos 20 diena
37 dienos 21 diena
38 dienos 22 diena
39 dienos 23 diena
40 dienų 24 diena

 

Tyrimo atlikimo tvarka

 • Testo atlikimas

  1. Clearblue skaitmeninį ovuliacijos testą labai paprasta ir patogu naudoti. Aiškiai suprantami ir tikslūs tyrimo rezultatai. Kai būsite pasiruošusios išpakuokite testo antgalį iš apsauginės pakuotės.
  2. Uždėkite keičiamą testo antgalį ant skaitmeninio testo laikiklio taip, kad dvi rožinės rodyklės lygiuotųsi vienoje vietoje. Testo laikiklio ekrane turi atsirasti simbolis "Test ready". Testas paruoštas ovuliacijos tyrimui.
  3. Laikydami testą už skaitmeninio testo laikiklio, pakreipkite testo antgalį žemyn ir pakiškite po šlapimo srove 5-7 sekundėms, kad testo antgalis pilnai sušlaptų.
  4. Dėmesio: nesišlapinkite ant pačio testo aukščiau rodyklės, esančios ant testo laikiklio. Galima testą atlikti naudojant švarų indelį su šlapimu, įmerkiant tik testo antgalį iki rodyklės, ir palaikant ne trumpiau nei 15 sekundžių.
  5. Ištraukus testo antgalį iš šlapimo, laikykite testo laikiklį taip, kad šlapimo mėginys būtų į apčią arba padėkite testą horizontalioje padėtyje, ekranu į viršų.
  6. Po 20-40 sekundžių skaitmeninio testo laikiklio ekrane pradės mirgėti "Test ready simbolis" - tai reiškia, kad Jūsų šlapimo mėginio duomenys yra analizuojami. Laukite.
  7. Apytiksliai po 3 minučių skaitmeninio testo laikiklio ekrane pasirodys tyrimo rezultatas:
                   - Tuščias apskritimas - LH bangos nėra. Tyrimą reikia kartoti rytoj tuo pačiu metu, naudojant naują keičiamą testo antgalį.
                   - Veidelis su šypsena - LH banga yra. Tyrimo šio ciklo metu kartoti nereikia. Per artimiausias 48 val. Jums yra didžiausia tikimybė pastoti šio ciklo metu.

 

Atkreipkite dėmesį, kad:

 • Didelė LH koncentracija galima moterims menopauzės metu. Kadangi tai ne LH banga, o normali fiziologinė būklė, šiuo atveju LH hormono tyrimas neatliekamas.
 • Kaip kiekvieno laboratorinio tyrimo, šio testo rezultatais rekomenduojama remtis gydytojui įvertinus kitus klinikinius duomenis.
 • Kelis kartus užšaldyti ir atšildyti, bei per daug atskiesti (žemas lyginamasis svoris) šlapimo mėginiai gali duoti netikslius rezultatus. Tokiu atveju turi būti paimtas naujas šlapimo mėginys.

 

 

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Nėra prekių

Bus nustatyta Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti