Skaitmeninis testas nėštumui nustatyti Clearblue su savaičių indikatoriumi, N1

Skaitmeniniu testu atlikti tikslų nėštumo tyrimą itin paprasta. Tyrimą galima atlikti šlapinantis tiesiai ant pieštukinio testo viršūnėlės. Šie testai nėštumą aptikti gali itin anksti - net 4 dienas prieš numanomą mėnesinių ciklo pradžios dieną. 

Patogus naudojimas. Greitas pristatymas.

Smulkiau

PREG-CLRB-DIG-MID
Nauja prekė

16,29 €

- +

 
Apie prekę

Šis Clearblue skaitmeninis nėštumo testas yra su nėštumo savaičių indikatoriumi ir tyrimo metu nustato nėštumo laiką tiksliai kaip ultragarsinis tyrimas. Teste esantis Smart Dual Sensor™ jutiklis nustato ir ekrane parodo ar laukiatės ir kelinta savaitė po pastojimo.

Vieno žingsnio lengvai atliekamas nėštumo testas.
Aiškus rezultatas – nereikia interpretuoti atsirandančių linijų (kaip paprastuose testuose) – ekranas parodys tikslų rezultatą “Pregnant” (Laukiatės) arba “Not Pregnant” (Nesilaukiate).
Tikslus – 99% tikslumas, jeigu nėštumo tyrimas atliekamas nuo jūsų ciklo pimosios dienos ir vėliau.


Tyrimą galima atlikti jau nuo 4 dienos prieš numatomą ciklo pradžią (kuo testas atliekamas vėliau tuo tikslumas yra didesnis).


Pirmasis nėštumo požymis daugeliui moterų yra, kad mėnesinių ciklas neprasideda laiku. Kiti galimi požymiai, tokie kaip rytinis pykinimas, krūtų padidėjimas ar nuovargis paprastai atsiranda vėliau. Todėl Jūs galite atlikti nėštumo tyrimą pasitelkdama šį skaitmeninį testą skirtą nėštumui nustatyti.

Kaip atlikti nėštumo tyrimą su šiuo testu?

Kai esate pasiruošusi atlikti tyrimą - išimkite testą iš aliuminio folijos pakuotės ir nuimkite mėlyną dangtelį. Nukreipkite šlapimą sugeriančią  viršūnėlę žemyn ir pakiškite po tekančio šlapimo srove 5 sekundes. Alternatyviai galite surinkti šlapimą į švarų, sausą indą ir įmerkti šlapimą sugeriančią viršūnėlę 20 sekundžių į šlapimą.

Kai šlapimą sugerianti viršūnėlė įmerkiama į šlapimo mėginį tyrimas pradeda vykti ir ekrane turi pasirodyti mirksintis smėlio laikrodžio simbolis, reiškiantis - "Laukti - vyksta tyrimas". Laukite - tyrimas vyksta sėkmingai. 3 minučių bėgyje simbolis nustos mirksėti ir atsiras nėštumo tyrimo rezultatas.

Ekrane pasirodys rezultatas ‘Pregnant’ (Laukiuosi) arba ‘Not Pregnant’ (Nesilaukiu). Šis rezultatas ekrane bus rodomas maždaug dar 24 valandas.

Kada galima naudoti skaitmeninį testą Clearblue?

Šis testas gali būti naudojamas likus ne daugiau kaip 4 dienoms iki mėnesinių ciklo pradžios. Jeigu atliksite tyrimą anksčiau ir tyrimo rezultatas bus ‘Not Pregnant’ (Nesilaukiate), vis tik gali būti, kad laukiatės, tačiau jūsų organizme nėra pakankamas kiekis žmogaus chorioninio gonadotropinio hormono (ŽCG), kurį aptinka šis testas tyrimo metu. Jei tyrimą atliekate nuo savo mėnesinių ciklo dienos ir vėliau - tyrimo atlikimo laikas nėra svarbus ir jį galite atlikti bet kuriuo paros metu. Jei tyrimą atliekate anksčiau, naudokite pirmojo rytinio šlapimo mėginį.

Atkreipkite dėmesį, kad:

  • Be nėštumo, daugelis priežasčių, įskaitant trofoblastinę ligą ir kai kuriuos ne trofoblastinius navikus, sukelia ŽCG padidėjimą. Šias diagnozes reikia patikrinti, įvertinus klinikinius požymius.
  • Jeigu šlapimo mėginys per daug atskiestas (žemas lyginamasis svoris), jame gali nebūti reikiamo ŽCG kiekio. Įtarus nėštumą, nors rezultatai būtų neigiami, per 48-72 val. turi būti paimtas ir ištirtas pirmasis rytinis šlapimas. Rekomenduotina negerti daug skysčių prieš atliekant nėštumo tyrimą.
  • Tiksli klinikinė diagnozė turi būti nustatyta gydytojui įvertinus visus klinikinius ir laboratorinius tyrimus.

 

Skaitmeninis nėštumo testas skirtas tik vienkartiniam naudojimui.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Nėra prekių

Bus nustatyta Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti