One Step FSH moters vaisingumo / menopauzės testas, N1 (pieštukinis)

Šie testai yra skirti namų sąlygomis nustatyti FSH hormonų lygį šlapimo mėginyje. Didelė šio hormono koncentracija (>25 mIU/ml) parodo tai, kad jūsų organizmas yra menopauzės procese.
Testas yra pieštukiniame pavidale.

Testų jautrumas – 25 mIU.

Smulkiau

MVT-ONE-MID
Nauja prekė

2,85 €

- +

 
Apie prekę

Menopauzės testų naudojimosi instrukcija

Menopauzės testas moterims (FSH)

Pieštukinis testas šlapimui tirti

Moters vaisingumas ima mažėti sulaukus 30-ies metų. Didelę įtaką tam turi FSH hormonas, kurio koncentracijos padidėjimas lemia vaisingumo sumažėjimą. FSH hormonas nulemia kiaušidžių vystymąsi ir padeda išlaikyti vaisingumą.

Šis testas yra naudingas esant nereguliariam mėnesinių ciklui arba vyresnėms nei 30-ies metų amžiaus moterims.

Menopauzės testas aptinka FSH hormoną šlapime, kai jo koncentracija viršija 25 mIU/mL.

Naudojimosi instrukcija

Atidžiai perskaitykite instrukciją ir laikykitės nurodymų!

  1. Teisingai parinkite dieną testui atlikti. Pirmąjį testą atlikite trečiąją mėnesinių ciklo dieną. Antrasis testas turi būti atliktas praėjus 7 dienoms po pirmojo, o trečiasis – dar po 7 dienų.Teisingai parinkite dieną testui atlikti. Pirmąjį testą atlikite trečiąją mėnesinių ciklo dieną. Antrasis testas turi būti atliktas praėjus 7 dienoms po pirmojo, o trečiasis – dar po 7 dienų. Rekomenduotina, kad atliekant testą būtų naudojamas pirmasis rytinio šlapimo mėginys.
  2. Šlapimo mėginiui naudokite sausą ir švarų indelį (atliekant šį testą šlapimo surinkimo indelis nėra būtinas, tačiau jį naudojant testą atlikti bus patogiau).
  3. Kai esate pasiruošusi atlikti testą, atplėškite apsauginę pakuotę išlgai, pradedant nuo karpyto krašto ir išimkite pieštukinį testą.
  4. Nuimkite rožinės spalvos apsauginį kamštelį nuo pieštukinio testo, kad atidengtumėte skystį sugeriantį testo galą. Kamštelio neišmeskite!
  5. Laikykite pieštukinį testą prispaudusi nykščiu taip, kad skystį sugeriantis testo galas būtų nukreiptas žemyn. Šį testo galą pakiškite po šlapimo srovele apie 10 sekundžių, kad jis pakankamai sušlaptų. Neapšlapinkite kitų pieštukinio testo dalių ir rezultatų langelio! Testą atlikti bus patogiau, jeigu šlapimo mėginį surinksite į švarų indelį ir skystį sugeriantį pieštukinio testo galą įmerksite į jį 10 - 15 sekundžių.
  6. Išimkite testą iš šlapimo srovės ir skystį sugeriantį testo galą uždarykite rožinės spalvos kamšteliu.
  7. Padėkite pieštukinį testą ant švaraus ir lygaus paviršiaus, rezultatų langeliu į viršų. Laukite rezultato. Rezultatų langelyje pastebėsite atsirandančią rožinę spalvą.
  8. Palaukite tris minutes, kad galėtumėte įvertinti testo rezultatus.
  9. Kontroliniame langelyje turi susiformuoti rožinės/purpurinės spalvos kvadratėlis, kuris reiškia, kad tinkamai atlikts tyrimas yra baigtas. Jeigu kontroliniame langelyje linija nesusiformuoja - testas laikomas negaliojančiu.
 
 
 

Teisingai įvertinkite testo rezultatus

Teigiamas: jei išryškėja 2 spalvotos vienodo intensyvumo linijos (kontroliniame ‘C’ ir testo ‘T’ langelyje) arba jei linija testo ‘T’ langelyje tamsesnė už liniją kontroliniame ‘C’ langelyje. FSH koncentracija šlapimo mėginyje yra lygi arba didesnė nei 25mIU/ml. Jeigu testo rezultatas yra teigiamas, kad patvirtintumėte rezultatą, testą turėtumėte pakartoti po vienos savaitės. FSH hormono koncentracija gali neilgam padidėti normalaus ciklo metu, tačiau ilgą laiką padidėjusi FSH hormono koncentracija gali reikšti, kad yra vaisingumo problemų arba organizmas ruošiasi menopauzei. Jeigu antruoju ir trečiuoju bandymais testo rezultatai buvo teigiami, rekomenduojama kreiptis į gydytoją.

Teigiami testų rezultatai reiškia, kad FSH hormono koncentracija yra didelė, o tai yra priešmenopauzinio laikotarpio indikatorius. Jeigu kartu su teigiamais testų rezultatais pastebite kitus simptomus: nereguliarų mėnesinių ciklą, užplūstančias karščio bangas, nuotaikų kaitą, nemigą ir nuovargį, būtinai apsilankykite pas savo gydytoją.

Neigiamas: jei išryškėja tik 1 spalvota linija (tik kontroliniame ‘C’ langelyje) arba jei linija testo ‘T’ langelyje šviesesnė už juostelę kontroliniame ‘C’ langelyje. FSH koncentracija šlapimo mėginyje yra mažesnė nei 25mIU/ml. Neigiamas rezultatas reiškia, kad FSH hormono koncentracija yra nepakilusi. Net ir esant neigiamam rezultatui, jeigu mėnesinių ciklas nėra reguliarus ar pasireiškia kiti menopauzės simptomai, rekomenduojame apsilankyti pas gydytoją.

Neigiamas: jei neišryškėja nei viena linija, pabandykite testą atlikti dar kartą naudodama naują menopauzės testo juostelę ar pieštukinį testą.

 

 

Pastabos:

Rytiniame šlapime yra didžiausia FSH hormono koncentracija, todėl jis yra tinkamiausias testui atlikti. Dienos metu paimti šlapimo mėginiai gali lemti neteisingus testo rezultatus. Testo atlikimo išvakarėse, po vidurnakčio negerkite daugiau nei įprastai skysčių, nes tai gali turėti įtakos testo rezultatui.

Laikymo sąlygos:

Testas turi būti saugomas kambario temperatūroje (4 to 30) sandarioje pakuotėje iki nurodytos galiojimo datos. Nelaikykite testo tiesioginiuose saulės spinduliuose, karštyje ar drėgmėje.

 

 
 

DĖMESIO

*Skirta tik in vitro diagnostikai

*Nenaudokite pasibaigusio galiojimo testo juostelių / pieštukinių testų

*Testo juostelė / pieštukinis testas nėra tinkama (-s) naudoti pakartotinai

 

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Nėra prekių

Bus nustatyta Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti